Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Yorumu | Tabirleri Rüya | Rüya Yorumları Tabirleri | Rüya Tabiri Yorumları - ALTIN, ALTIN BİLEZİK, ALTIN KOLYE, ALTIN TAKI, , , ,

Rüyada ALTIN, ALTIN BİLEZİK, ALTIN KOLYE, ALTIN TAKI, , , , GörmekALTIN: Herkes iyice bilir ki altın dünya zinetidir. Dünya ise müminler için meşakkat mahallidir. Bu sebeple Rüyasında altın gören kimse, borca, gam ve kedere işarettir (alamettir).
Rüyasında altın bilezik taktığını gören kimse, rüya sahibinin eline geçecek bir mirasa manasına geliyor olabilir yada delâlet eder.
Rüyasında altın külçesine rastgeldiğini gören kimse, elden çıkacak mala işarettir (alamettir). Yine altını külçe ediyor olduğunu gören kimse, şer ve helak ile yorumlanır (anlamına gelir).
Rüyasında kendisine büyük bir altın parçası verildiğini gören kimse, devlet işlerinde yüksek derecelere nail olmaya manasına geliyor olabilir yada delâlet eder.
Câfer-i Sâdık (r.a.) bir sözünde buyurmuştur ki: Rüyasında altın bilezik gören kimse beş şekilde yorumlanır (anlamına gelir):
a) Riyaset (baş olma, reislik),
b) Hikmet,
c) Günah ve hile,
e) Gam ve keder,
f) Evlad ve kardeş…
Ibn-i Şîrîn (rh.a.) bir sözünde buyurmuştur ki: Rüyasında elinde beş adet altın olduğunu gören kimse, halk indinde makbul olacak işlere manasına geliyor olabilir yada delâlet eder. Elinde tek altın olduğunu gören kimse, güzel bir ev ile yorumlanır (anlamına gelir).

Rüyasında iki elinin birden altın olduğunu gören kimse, iş hususunda sıkıntıya düşmeye işarettir (alamettir).
Kıymetli elbiselerden başörtüsü, taç ve bunlara benzer nesnelerin altın sırma ile dokunmuş veya örülmüş olduğunu gören kimse; bu elbiseyi giyenlerin Allahu Teâlâ’ya yakınlıklarına manasına geliyor olabilir yada delâlet eder.
Yine Rüyasında halis altın ve gümüşten olan şeyi gören kimse, ihlâsa, saf niyete, anlaşmaya ve doğru söze manasına geliyor olabilir yada delâlet eder.
Rüyasında gözlerinin altın olduğunu gören kimse, kör olmaya işarettir (alamettir). Rüyasında üzerinde, altın, gümüş, boncuk veya mücevherden gerdanlık olduğunu gören kimse, devlet hizmetinde yüksek makama gelmeye manasına geliyor olabilir yada delâlet eder.


  Rüya Yorumcusu: admin Yorumlama Tarihi : 14th Ekim, 2012 saat: 22:58
 1. 
  Rüya Yorumu :

  Rüyada ALTIN, ALTIN BİLEZİK, ALTIN KOLYE, ALTIN TAKI, , , , Anlam Yorumu Tabirleri
Rüyanı Gönder Yorumlayalım
Üyeliksiz, Kayıtsız, Şartsız Üstelik Ücretsiz
Uzman yorumcularımız tarafından rüyanız kısa sürede yorumlanıp eposta adresinize yollanır
Adınız :(Gizli Tutulmaz)
E-Posta Adresiniz:(Gizli Kalacaktır)
Rüyanızın Belirgin Unsurları:
Rüyanızı Yazın:
Yazılan karakter sayısı :'dır. En az 200 karakter yazmalısınız
 • Feed
 • Sitemap
 • Mobil Sitemap
 • Sitemap 2
logo