Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları | Rüya Yorumu | Tabirleri Rüya | Rüya Yorumları Tabirleri | Rüya Tabiri Yorumları - cinsiyet değiştirmek, kadın, eski sevgili,

Rüyada cinsiyet değiştirmek, kadın, eski sevgili, Görmek


cinsiyet değiştirmek, kadın, eski sevgili, cinsiyet değiştirmek, kadın, eski sevgili,

merhaba,ben bundan 1 sene önce ayrıldığım ve şuan başka biriyle evli olan eski sevgilimi gördüm rüyamda. Önce bir ortamda karşılaşıyoruz ve onun olup olmadığından emin olmak için bir kaç kez ona dikkatlice bakıyorum o beni farketmiyor. burnu havalarda bir tavrı var ve tipi görmeyeli biraz değişmiş. daha sonra televizyonda bir klip izlerken erkeğe benzeyen bir kadın görüyorum meğer eski sevgilim kadın olmuş. ünlülerin piyasasında faklı bir isimle ve eskisinden çok farklı tipiyle meşhur olmuş. kendisiyle o haliyle karşılaşıyorum ve tanıyamıyorum, estetik operasyon da geçirmiş aynı zamanda. saçları uzun, göbeği açıkta bırakan kadın kıyafetleri giymiş ve kadın gibi konuşup kadın gibi davranıyordu. rüyamda resmen şok geçirdim. bu arada rüyamda kendisiyle hiç diyaloğa girmedim onu da belirtmek isterim. yorumlarsanız çok sevinirim.


  Rüya Yorumcusu: Rüya Deniz Yorumlama Tarihi : 26th Haziran, 2013 saat: 23:52
 1. 
  Rüya Yorumu :

  gerçekte öyle bi yönelişi varmıydı acaba bunu farketmişmiydiniz.eğer gerçekte o tarz yaşamaya meilli bi kişiliği varsaydı,onun için büyük gelişmeler oalcağına çıkaiblir.tanınmış kişilerden destek göreceğine hayatında tamamen değişiklikler olacağına çıkaiblir onun.tabiki sapkınca düşüncelerle bi yaşam tercihi oalcaktır eğer o tarz yaşamaya karar veridyse.bunun sizin ruynaıza girmesi belkide sadece öyle yaşantısı olan birini tanıyordur ,sevdiğinizmiş gibi o şahıs görünüyorda olaiblir size.bazan böle oluyor ruyada.öyle burnu havalarda filan sizi tanımıyor size karşı etkileyen duygulaırnın olmadığına iaşrettir.
Rüyanı Gönder Yorumlayalım
Üyeliksiz, Kayıtsız, Şartsız Üstelik Ücretsiz
Uzman yorumcularımız tarafından rüyanız kısa sürede yorumlanıp eposta adresinize yollanır
Adınız :(Gizli Tutulmaz)
E-Posta Adresiniz:(Gizli Kalacaktır)
Rüyanızın Belirgin Unsurları:
Rüyanızı Yazın:
Yazılan karakter sayısı :'dır. En az 200 karakter yazmalısınız
 • Feed
 • Sitemap
 • Mobil Sitemap
 • Sitemap 2
logo