Rüyada erkek çocuk dogurmak, gelinlik, dogum, Görmenin Anlamı Yorumu Tabirleri | Ruya.Tabirleri.Net

Rüyada erkek çocuk dogurmak, gelinlik, dogum, Görmek


erkek çocuk dogurmak, gelinlik, dogum, erkek çocuk dogurmak, gelinlik, dogum,

bir odadaydım hastane odasıymış. hamileydim rüyamda. baya baya sancı çektim ve oturarak bir hemşirenin karşısına dogum yaptım. kan görmedim. cinsel organda görmedim. ama çocugun çıktıgını gördüm çok sevindim. çok güzel bir oglan dogurdum rüyamda. yanıma eşim geldi çoccugu kucagına aldı oda sevindi. oglum kızım da yanıma geldi. dogumdan sonra eşide ( dogumdan sonra çıkan ve çocugu besleyen parça ) çıkardı içirden hemşire yere koydu o sıra pis bir koku geldi saniyelik burnuma. bunu dedi ilerde dereye götürüp atın. ama çok büyüktü biz bunu nasıl atıcaz diye düşündüm. … sonra bir otobusteydim. sonrada gelinlik giymişim kolumda damatlık giymiş biri vardı gene mutluydum


  Rüya Yorumcusu: menekşe Yorumlama Tarihi : 12th Kasım, 2012 saat: 14:17
 1. 
  Rüya Yorumu :

  CİTOL :rüyan öncelikle eskilerden kalma bir adağının olduğunu ve bu adağın gerçekleştirilmesinin zamanının geldiğini hatırlatıyor(.Eger hatırlamıyorsan bunun için ayrıca duasını edip tekrar rüyaya yatabilirsin.)
  RÜYANIN tabirinie gelince rüyada erkek çocuk doğurduğunu gören kadının kocasının keder ve sıkıntı içinde olduğuna işarettir.ruyada gelinlik görmek, güzel şeylerin olacağına delalettir. Ruyada gelinlik görmek, güzel haberler alınacağına; ve güzel günler yaşanacağına işaret etmektedir. Ruyada gelinlik görmek, neşeli ve huzurlu günlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir. teşekkürler..
Rüyanı Gönder Yorumlayalım
Üyeliksiz, Kayıtsız, Şartsız Üstelik Ücretsiz
Uzman yorumcularımız tarafından rüyanız kısa sürede yorumlanıp eposta adresinize yollanır
Adınız :(Gizli Tutulmaz)
E-Posta Adresiniz:(Gizli Kalacaktır)
Rüyanızın Belirgin Unsurları:
Rüyanızı Yazın:
Yazılan karakter sayısı :'dır. En az 200 karakter yazmalısınız
 • Feed
 • Sitemap
 • Mobil Sitemap
 • Sitemap 2
logo