Rüyada erkek çocuk dogurmak, gelinlik, dogum, Görmek

Rüyayı Gören: citol
  Tarih: 12 Kasım 2012  Görünen Unsurlar: , ,

bir odadaydım hastane odasıymış. hamileydim rüyamda. baya baya sancı çektim ve oturarak bir hemşirenin karşısına dogum yaptım. kan görmedim. cinsel organda görmedim. ama çocugun çıktıgını gördüm çok sevindim. çok güzel bir oglan dogurdum rüyamda. yanıma eşim geldi çoccugu kucagına aldı oda sevindi. oglum kızım da yanıma geldi. dogumdan sonra eşide ( dogumdan sonra çıkan ve çocugu besleyen parça ) çıkardı içirden hemşire yere koydu o sıra pis bir koku geldi saniyelik burnuma. bunu dedi ilerde dereye götürüp atın. ama çok büyüktü biz bunu nasıl atıcaz diye düşündüm. … sonra bir otobusteydim. sonrada gelinlik giymişim kolumda damatlık giymiş biri vardı gene mutluydum

erkek çocuk dogurmak, gelinlik, dogum,
Ruya Yorumlama

    Rüya Yorumcusu: menekşe Yorumlama Tarihi : 12th Kasım, 2012 saat: 14:17
  1. Rüya Yorumu :

    CİTOL :rüyan öncelikle eskilerden kalma bir adağının olduğunu ve bu adağın gerçekleştirilmesinin zamanının geldiğini hatırlatıyor(.Eger hatırlamıyorsan bunun için ayrıca duasını edip tekrar rüyaya yatabilirsin.)
    RÜYANIN tabirinie gelince rüyada erkek çocuk doğurduğunu gören kadının kocasının keder ve sıkıntı içinde olduğuna işarettir.ruyada gelinlik görmek, güzel şeylerin olacağına delalettir. Ruyada gelinlik görmek, güzel haberler alınacağına; ve güzel günler yaşanacağına işaret etmektedir. Ruyada gelinlik görmek, neşeli ve huzurlu günlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir. teşekkürler..
Gürülen Benzer Rüyalar

En Çok Okunan Rüyalar
Sık Görünen Rüyalar

rüya tabirleri

rüya tabirleri

rüya tabirleri rüya tabirleri