Rüyada muhabbet kuşu, papağan, beyaz mavi, Görmenin Anlamı Yorumu Tabirleri | Ruya.Tabirleri.Net

Rüyada muhabbet kuşu, papağan, beyaz mavi, Görmek


muhabbet kuşu, papağan, beyaz mavi, muhabbet kuşu, papağan, beyaz mavi,

sokakta mavi beyazlı baya iribi erkek muhabbet kuşu gördüm. zorda olsa yüksek biyerde yakaladım ama evcildi ve hiç ısırmadı. çok güzel ve sağlıklıydı fakat göğsünün sol tarafında küçük bir yarası vardı bende ilaç sürüp eve götürdüm kafese koydum.
bir süre sonra kafese dönüp baktığımda papağan kadar büyümüş ve iyileşmiş, tüm rengide beyaza dönüşmüş güzelleşmişti. şüpheye düşüp daha dikkatli baktım ve o erkek kuş değildi bu dişi beyaz bir papağandı ve oldukça güzel adeta gelinlik giymiş gibiydi ve sessizce bana bakıyordu… yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekürler.


  Rüya Yorumcusu: Rüya Deniz Yorumlama Tarihi : 28th Ocak, 2013 saat: 14:27
 1. 
  Rüya Yorumu :

  eğer bekarsanız sizin kısmetinizi eş anlamında temsil etmiş olaiblir.siz bekarsanız geçerli.kısmetinizi elde edeceğinize onun bir gelin olarak çıkcağına işareti olaiblir,bebek bekliyorsanız bir bebeğin hanenize geleceğine çıkaiblir ama biraz sağlık sorunu şeklinde olaiblir..dıştan sizin elinize geçicek başka değerli fırsatlar içinde yorumlayabilriz genelde haberle ilgili çıkar uçan kuşlar uçurulucak haberlerle alaklıdır.kafese yerleştirme şekillerini net şekilde gördüyseniz ya siz birini kafesliceksiniz yada biri sizi kafeslicek manası taşıyan bi durumlada karrşılaşılaiblir.burdaki en önemli ip ucu beyaz rengidir esasında beyazda ağlamayla iligli hüzünle iligli bi durumun habercisidir rüyalrda ,sonuç itibarıyla kuş haber uçurmaya çıkarsa beyazda hüzün gözyaşını temsil ediyorsa bana göre üzücü bi haberde alınılaiblir.
Rüyanı Gönder Yorumlayalım
Üyeliksiz, Kayıtsız, Şartsız Üstelik Ücretsiz
Uzman yorumcularımız tarafından rüyanız kısa sürede yorumlanıp eposta adresinize yollanır
Adınız :(Gizli Tutulmaz)
E-Posta Adresiniz:(Gizli Kalacaktır)
Rüyanızın Belirgin Unsurları:
Rüyanızı Yazın:
Yazılan karakter sayısı :'dır. En az 200 karakter yazmalısınız
 • Feed
 • Sitemap
 • Mobil Sitemap
 • Sitemap 2
logo