Rüyada samimi arkadaş, sosyal arkadaş, küsmek, Görmenin Anlamı Yorumu Tabirleri | Ruya.Tabirleri.Net

Rüyada samimi arkadaş, sosyal arkadaş, küsmek, Görmek


samimi arkadaş, sosyal arkadaş, küsmek, samimi arkadaş, sosyal arkadaş, küsmek,

selam ben dün rüyamda reelde çok samimi olduğum çok iyi anlaşabildiğim sosyal arkadaşım olan ceydayla hiç beklenmedik bir şekilde ilişkiye giriyordum. performansımdan dolayı benden kaçıyordu ama ikimizde istiyorduk. sonra kız arkadaşım küsüp gittti.
aslında durum olumsuz olabilir ama neden yalan söyliyeyim olsa isterim de bunu ona yapamam . siz ce bu rüyanın anlamı nedir.


  Rüya Yorumcusu: Rüya Deniz Yorumlama Tarihi : 24th Ekim, 2012 saat: 18:21
 1. 
  Rüya Yorumu :

  bu rüyada şöyle izah ediyim.cinsellik yaşanıcak yakın bi dönemde hayatınızda,ama olması gerekn kişiyle yaşanıcak cinsel pantneriniz kimse kiminle cinselliğinizi normalde yaşıyorsanız onunla yaşanıcak .diğer arkadşaınızlaymış gibi görüyosunuz olaiblir..o performans tepkimelerini o pantnerden cevap olarak duyucak ve görüceksiniz..burdaki tesadüf o gün veya bir gün sonrası normal arkadşaınızla görüşmeleriniz olcak ondan ötürü bir önceki veya bir sonraki yaşadığınız heyecan onunla olan gibi görünür.şöyle diyim akşamdan pasta yiyorum mesela çok hoşuma gidiyor yarında sınava giricem sıralrın üzerinde pastalar yediğimi görebilirm.yada akşamdan birisiyle çok sohpet ettim yarın işyerini rüyamda göürüyorum akşamdanki çok sohpet ettğim kişiyi işyerinde rüyada göreiblirm rüyalrın böle etkisi olaiblir.fakat sizin bu arkadaşınıza normalden biraz daha ilginiz olduğunu sezdimde.
Rüyanı Gönder Yorumlayalım
Üyeliksiz, Kayıtsız, Şartsız Üstelik Ücretsiz
Uzman yorumcularımız tarafından rüyanız kısa sürede yorumlanıp eposta adresinize yollanır
Adınız :(Gizli Tutulmaz)
E-Posta Adresiniz:(Gizli Kalacaktır)
Rüyanızın Belirgin Unsurları:
Rüyanızı Yazın:
Yazılan karakter sayısı :'dır. En az 200 karakter yazmalısınız
 • Feed
 • Sitemap
 • Mobil Sitemap
 • Sitemap 2
logo